Skup katalizatorów Katowice, tel: 731-131-114

 

Jesteśmy najbardziej konkurencyjni na rynku pod względem ceny, którą oferujemy za katalizator. Polityka naszego przedsiębiorstwa oraz profesjonalna obsługa sprzyja klientom hurtowym i indywidualnym, jesteśmy w stanie nie tylko utrzymać dotychczasowych klientów, ale również dynamicznie pozyskujemy nowych dzięki profesjonalnej obsłudze oraz najwyższej cenie.

 

Zadzwoń i wyceń swój katalizator, tel: 731-131-114

 

Współpracujemy z warsztatami samochodowymi od których nasi przedstawiciele odbierają katalizatory osobiście. Wyceniamy katalizatory u klienta lub przez telefon, istnieje możliwość wysłania nam zdjęcia na maila info@cennik.skup-katalizatorow.katowice.pl lub na telefon 731-131-114 mms-em.

 

Nasz skup katalizatorów Katowice nabywa katalizatory niezależnie od ilości- interesuje nas zarówno hurt jak i detal. Specjalnie dla naszych klientów opracowaliśmy taką metodę wyceniania, która na pewno usatysfakcjonuje każdego- oferujemy najlepsze ceny na Śląsku!

 

 

W naszym skupie nie istnieją ograniczenia wynikające z marki samochodu, niezależnie od tego, z jakiego modelu i jakiej marki samochodu pochodzą, będą przez nas obejrzane i wycenione. Jeśli chodzi o same katalizatory, wycenie podlega głównie monolit znajdujący się w katalizatorze. Dzieje się tak ze względu na zawarte w nim metale szlachetne, które stanowią główny wskaźnik wartości produktu.

 

Zapraszamy! tel: 731-131-114