Profesjonalna obsługa

 

Nasze auty to lata działalności na rynku skupu katalizatorów, tysiące zadowolonych Klientów na śląsku, najlepsze ceny za katalizatory – ponadto prowadzimy Skup aut w Katowicach, złomowanie pojazdów w Katowicach.

 

Zachęcamy do Kontaku z Nami już teraz 24h/7dni –

telefon: 731-131-114

 

Wybór jest prosty.. tylko Nasza Firma proponuje najlepszy cennik katalizatorów na śląsku skorzystaj z najlepszej propozycji i nie oddawaj katalizatora czy auta na lokalny auto złom. Profesjonalna obsługa to nasz atut! Sprawdź Nas!

 

W branży skupu katalizatorów w Katowicach oraz auto handel odnosimy ciągły sukces a grono zadowolonych Klientów z dnia na dzień się powiększa, cieszymy się z konkurencyjnej oferty naszej firmy recyklingowej. Sprzedaż auta na złom Katowice.

Kupimy każdą ilość katalizatorów i ceramiki oraz

monolit z różnych rodzajów katalizatorów – zadzwoń

731-131-114

 

Cena za ceramiczny katalizator zależy od proporcji metali szlachetnych oraz ich cen na rynkach światowych. Nasz zespół specjalistów na bieżąco śledzi ceny surowców co pozwala najkorzystniejsze dla Państwa przeprowadzenie konkretnej wyceny hurtowej czy detalicznej.

Nasz skup wyróżnia się na rynku podejściem do klienta, ponieważ nie kierujemy swej oferty skupu katalizatorów do konkretnej, wąskiej grupy docelowej, ale do każdej osoby, która chce sprzedać katalizator lub dużą ilość katalizatorów – hurtowe ilość pozwalają na lepszą negocjację ceny.

 

 

Skupujemy pojedyncze sztuki katalizatorów od indywidualnych użytkowników pojazdów samochodowych (czyli sprzedaż detaliczna) jak i przedsiębiorstw, firm, grupy osób czy też warsztatów samochodowych (wszelka forma sprzedaży hurtowej).

Oferujemy najlepsze ceny, co przekłada się z kolei na ilość naszych klientów i pomysł na znaczne rozszerzenie grupy docelowej, do której oferta jest skierowana. Czynnikiem zachęcającym do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 731-131-114 jest promowane przez nas hasło „recycling się opłaca”, co uświadamia coraz większej ilości osób, że naprawdę warto zarobić na czymś, co i tak już się nie przyda, a przy okazji przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.

 

Niezależnie od katalizatora oraz jego stanu na pewno podejmiemy się uczciwej i rzetelnej wyceny!

Zapraszamy do kontaktu: 731-131-114